Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

OSB Genel Kurulu yaptı
Haberler

OSB Genel Kurulu yaptı

Başkan Selim Yirmibeşoğlu tekrar Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

Düzce Organize Sanayi Bölgesi (DOSB) Genel Kurulunu yaparak, yeni dönem için Yönetim Kurulu üyelerini belirledi. DOSB’nin sosyal tesislerinde yapılan kongre sonucunda mevcut Başkan Selim Yirmibeşoğlu tekrar Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

DOSB, olağan seçimli kongresini sosyal tesislerinde gerçekleştirdi. Üyelerin çoğunluğunun katılım gösterdiği Genel Kurul kongre gündemi ile açıldı. Divan Heyeti Başkanlığını Veysel Mercan’ın yaptığı kongrede 23 gündem maddesi ele alındı. Kongrenin açılış konuşmasını yapan Başkan Selim Yirmibeşoğlu verimli bir dönem geçirdiklerini belirterek ‘ DOSB’deki en önemli faaliyetlerden birisi bölgenin TEM bağlantısının gerçekleştirilmesidir. Otoban bağlantısının yapılması OSB’nin gelişmesi kadar genel anlamda Düzce’nin gelişmesi için de önemlidir. TEM bağlantısı ile OSB’ye giriş-çıkış yapan araçların sayısında artış oldu ve büyük bir yakıt tasarrufu sağlandı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ dedi. Yirmibeşoğlu, yeni dönem içinde de OSB alanında 39 adet işyeri yapılmasını planladıklarını belirterek şu görüşlere yer verdi “ DOSB’de faaliyette bulunan fabrikaların, firmaların alış veriş yapabilmeleri için işyeri blokları gündeme geldi. Bunun alt yapısını hazırladık ve projemizi oluşturduk. En kısa zamanda inşa edeceğiz’. Yirmibeşoğlu ayrıca OSB için yeni tahsisli alan oluşturacaklarını da sözlerine ekledi.

Yapılan seçim sonucunda da yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Selim Yirmibeşoğlu, Caner Aypar, Veysel Mercan, Sinan Kadri Karaman, İsmail Pembegüllü. Denetim Kurulu üyeleri; Leon Kalma, Engin Er.İletişim Bilgilerimiz