Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

DOSB KARADAĞ HEYETİNİ AĞIRLADI
Haberler

DOSB KARADAĞ HEYETİNİ AĞIRLADI

DOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Kadri Karaman Karadağ heyetine bilgi verdi

Düzce Organize Sanayi Bölgesi (DOSB) Başkanı Sinan Kadri Karaman, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Düzce’ye gelen Karadağ Başbakan Yardımcısı Ervin İbrahimoviç ve beraberindeki heyeti ağırladı. DOSB restoran toplantı salonunda yapılan görüşmede Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Penbegüllü, Aylin  Keleş Özdemir ve iş insanları da hazır bulundu.

Karadağ heyetine DOSB restoranında verilen yemeğin ardından, Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Kadri Karaman, DOSB hakkında brifing verdi. Karadağ heyetinde Başbakan Yardımcısı Ervin  İbrahimoviç’in yanı sıra Boşnak Partisi Rozaje Yönetim Kurulu Başkanı ve ekonomi ve mali işler danışmanı Mirsad Nurkoviç, Karadağ Parlamentosu Boşnak Partisi Milletvekili ve Parlamento Grup Başkanı Kenana Strujic-Harbic, Karadağ Milletvekilleri Amer Smailovic ve Suljo Mustafiç yer aldı.

Karadağ Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Ervin İbrahimoviç, kendilerine gösterdiği yakınlık ve ilgiden ötürü Başkan Sinan Kadri Karaman ve DOSB yönetimine teşekkür ederek, Düzce’de bulunmaktan mutlu olduklarını ve ziyaretin kendileri açısından da büyük önem arz ettiğini paylaştı.

 İletişim Bilgilerimiz