Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Endüstriyel Madeni Yağ

3-S Müh.Müş.San.ve Tic. A.Ş.

3-S Müh.Müş.San.ve Tic. A.Ş.

@3s
3-S Müh.Müş.San.ve Tic. A.Ş.

Hakkında

Şirket Profili
3-S Mühendislik, 1993 yılında Türkiye'de kurulan lubrikant/oleokimyasal üreten bir firmadır. Başlangıçta 3-S, lubrikantlarını Quaker Houghton ile iş birliği içinde üretmeye başladı. Zamanla bu yağlayıcı işi, kendi özgün bilgi birikimiyle TRIEST markası altında yeni nesil oleokimyasallar (esterler) üretmeye dönüştü. Şu anda 3-S, Türkiye’deki Fabrikası, Türkiye’deki Genel Merkezi, Uganda Fabrikası ve Hollanda Ofisi aracılığıyla çeşitli endüstriler (endüstriyel yağ, kozmetik, kaplamalar, mürekkepler, tekstil kimyasalları vb.) için çeşitli tiplerde esterlerin (Yağ Asidi, Yağ Asidi Kompleksi, Trimellitat, Poliol, Fosfat vb.) üretimini yapmaktadır.  

MİSYON (GÖREVİMİZ)
Müşteri taleplerini dikkate alarak, Dünya standartlarında yenilikçi bir yaklaşımla endüstriyel yağlar ve sentetik reçine (ester) üretmek, satış sonrası en iyi servis hizmetini sunmaktır.

VİZYON (UFKUMUZ)
Her konuda yenilikçi bir yaklaşımla, gelişmiş teknolojileri takip ederek, tüm paydaşlarını memnun edecek şekilde, sürekli büyüyen ve katkı sağlayan Türkiye’nin ilk 500 şirketi içerisinde, dünyaca tanınmış bir şirket olmak.

Sürdürülebilir, Çevre Dostu, Özel Üretim 

3-S, dünya çapında tanınmış tedarikçilerden yenilenebilir, biyo-bazlı ve çevre dostu hammaddeler kullanarak sürdürülebilir bir tedarik sağlar. Sürekli öğrenmeyi ve yenilikçi teknolojilerin hızlı bir şekilde benimsenmesini sağlayan çevik ve yetenekli AR-GE, Tedarik Zinciri ve üretim ekipleri, 3-S'i özel çözümler için değerli bir ortak yapar.

 

Kalite Odaklı Kültür 

3-S, her zaman ilk seferde doğru yapma yaklaşımını benimseyen, kalite odaklı bir iş kültürüne sahiptir. Bu yaklaşım, 30 yıllık kurumsal yaşamı boyunca, Quaker Houghton, Savita Oil Technologies, Chem-Trend gibi küresel organizasyonlarla ortaklıklar ve Türkiye'deki birçok Fortune 500 şirketini içeren bir müşteri tabanıyla mükemmelleştirilmiştir.

Paylaş

İletişim

(380) 553 72 21

(380) 553 72 20, 20.59,

info@3-s.com.tr

http://www.3-s.com.tr/

Organize Sanayi Bölgesi Beyköy Beldesi İstiklal OSB 1 Mah. 3.Cad. D.Kapı No:21 Merkez /DÜZCE

Adres No: 1390971149