Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

Global Girişimcilik Haftası
Haberler

Global Girişimcilik Haftası

Her yıl girişimcilik adına değerli ve başarılı iş insanlarını öğrencilerimizle buluşturan Üniversitemiz

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından ‘Global Girişimcilik Haftası’ nedeniyle bir bildiri yayınlandı. Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar imzalı yayınlanan bildiri şu şekilde;

Global Girişimcilik Haftası (GGH) gençleri; düzenlenen bölgesel, ulusal ve uluslararası etkinliklerle girişimcilik ve yenilikçilik potansiyelini keşfetmeye, iş birliği fırsatlarını yakalamaya, inovatif çalışmalar yapmaya ve girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak değerlendirmeye teşvik etme amacını taşımaktadır.

Ülkemiz genelinde yapılan etkinliklerde, ulusal veya uluslararası başarılarıyla kendini kanıtlamış girişimciler, saygın iş adamları, profesyoneller, bilgi ve tecrübelerini gençlere aktararak, onların girişimcilik ruhunu artırmaya çalışmaktadır. 

Her yıl girişimcilik adına değerli ve başarılı iş insanlarını öğrencilerimizle buluşturan Üniversitemiz, girişimcilik fikrini, profesyonel yöneticiler ve uzmanların katıldığı etkinliklerle tüm öğrencilerimize aşılamakta, kendilerini keşfetmeleri ve gelecek adına hedefler koymalarını sağlamaktadır.

Düzce ili ve çevresinin sürdürülebilir kalkınmasına öncülük eden; yenilikçi, girişimci, evrensel bilgi ve değer üreten, potansiyellerinin farkında olan öğrenciler yetiştiren Düzce Üniversitesi olarak, girişimci gençlerle ülkemizin daha da güçleneceğini biliyor ve tüm girişimcilerin Global Girişimcilik Haftasını kutluyoruz.

 Duyurularımızdan ilk siz Haberdar olun

İletişim Bilgilerimiz