Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

Kocaeli Sanayi Odası Ödüllendirdi
Haberler

Kocaeli Sanayi Odası Ödüllendirdi

Düzce TSO Gıda Komitesi Başkanı ve Cansu Su Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Gülay, Gıda İşletmeleri Kategorisinde ödüle layık görüldü.

Kocaeli Sanayi Odası tarafından bu yıl 13. Sü düzenlenen Çizgi Üstü Sektörel Performans Değerlendirme Ödülleri etkinliğinde Düzce TSO Gıda Komitesi Başkanı ve Cansu Su Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Gülay, Gıda İşletmeleri Kategorisinde ödüle layık görüldü.

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) 13’üncü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’nde 21 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi. TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Vali Seddar Yavuz un katılımlarıyla  gerçekleştirilen programda, Kocaeli’de faaliyet gösteren 21 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Video Konferans sistemiyle ödül törenine katılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Cansu Su firmasının kendi alanında örnek kurumlardan biri olduğunu belirterek, bu tip ödül organizasyonlarının iş insanlarını yüreklendirdiğini, motive ettiğini ifade etti.

Cansu Su ve Yunus Emre Gülay’ı aldıkları ödül dolayısıyla kutlayan Şahin, programın düzenlenmesinde emeği geçen başta TOBB Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu olmak üzere tüm ekibi tebrik ettiğini de sözlerine ekledi. Duyurularımızdan ilk siz Haberdar olun

İletişim Bilgilerimiz