Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Metal Sanayi

Maccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Maccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

@maccaferri
Maccaferri Çevreci Mühendislik Çözümleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hakkında

19. yüzyılda Gabionları icat ederek inşaat mühendisliği görünümünü kökten değiştirdik ve bugün de değiştirmeye devam ediyoruz. 140 yıllık tarihi geçmişimizle müşterilerimize her açıdan daha iyi çözümler bulabilmek için her gün çalışıyoruz. İnovasyonu dünya çapında gerçekleştiriyor, müşterilerimizin ve ortaklarımızın yatırım getirilerini katlayarak arttırmak amacıyla bilgi sermayemizi paylaşıyor ve sağlam güvene dayalı ilişkiler kurmak amacıyla kesintisiz destek sunuyoruz. Bu biziz: Maccaferri. 

5 kıtada faaliyet gösteren 70’den fazla iştirakimiz, 100’den fazla ülkede bulunan kuruluşlarımız ve 3000’ün üzerinde çalışanımızla inşaat mühendisliği, jeoteknik ve çevresel inşaatı piyasalarında kompleks çözümler tasarlayan ve geliştiren konusunda uzman eğitimli profesyonellerden oluşan global bir şirketiz. Global ağımız faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin inovasyon ve çeşitlendirilmesi ve artan orandaki yüksek kaliteli ve çevre dostu ürünler ve uygulamalarla büyümektedir. 

Biz sadece ürün satmakla kalmıyor, ileri düzey projeler tasarlama ve geliştirme konusunda öncü teknik referans olmak için gayret gösteriyoruz. Müşterilerimizi dikkatle dinleyerek gerek inovasyon gerekse işbirliğiyle daha iyi çözümler sunarak sorunları çözmeye kararlıyız 

Geleceğin zorluklarına göğüs germek adına 1879’da modern Gabionu icat eden Raffaele Maccaferri’nin dahiyane fikrinden, birden çok piyasada faaliyet gösteren mevcut global ağımıza kadar 140 yıllık yazılı kanıtlara dayalı bir geçmişe ve çok güçlü bir sermayeye sahibiz. Bugün global inşaat sektöründe gabion ve ilgili çift bükümlü tel ağ türevi ürünlerin üretimi ve tedarikinde tartışmasız lideriz. 

Türkiye’de 25 yıldan uzun bir süredir Tekno Maccaferri olarak, 2019 yılı itibariyle de Maccaferri Turkey olarak faaliyet göstermekteyiz. 

Daha da karmaşık sorunları çözme tutumumuzdan aldığımız ilhamla büyümeye devam ediyor, dünya çapındaki birçok fabrikamızda geogrid ve geokompozitler dâhil olmak üzere geniş geosentetik ürün yelpazesiyle üretim yapmaktayız. Daima inovasyon için çalışıyoruz. Sürekli iyileştirme arayışımızı devam ettiriyoruz. Biz Maccaferri'yiz. 

Paylaş

Nace Kodu: 17.22

İletişim

(380) 553 74 40

(380) 553 74 48

tekno@tekno.com.tr

https://www.teknomaccaferri.com.tr

Organize Sanayi Bölgesi Beyköy Beldesi İstiklal OSB 1 Mah. 5.Cad. Dış Kapı No:4 Merkez/DÜZCE /DÜZCE

Adres No: 1381371465