Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

Yirmibeşoğlu: Sanayi giderek büyüyor
Haberler

Yirmibeşoğlu: Sanayi giderek büyüyor

Bölgenin sanayi gelişimine önemli bir ivme kazandırılmaktadır. Üniversite ve sanayi işbirliğinin olumlu sonuçlarını almaktayız.

Düzce Teknopark Konferans Salonu’nunda yapılan panel/toplantıda kısa adı BES olan Bireysel Emeklilik Sigortası ele alındı. Düzce OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu’nun da katıldığı panelde Düzce’nin ekonomik değerlerine de değinildi.

Habertürk televizyonu Bakış programı için bant kaydı yapılan toplantıya DOSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Emeklilik Gözetim Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Taylan Türkölmez katıldı. Programın moderatörlüğünü Bakış programının yapımcısı ve sunucusu Noyan Doğan yaptı. Programda konuşan DOSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, OSB hakkında bilgiler verdi. DOSB’nin Düzce’nin ekonomi lokomotifi olduğunu vurgulayan Yirmibeşoğlu konuşmasında özetle şu görüşlere yer verdi “ 1996 yılında resmi kuruluşunu tamamlayan DOSB, 22 yılı geride bıraktı. Ortalama 6 bin kişinin istihdam edildiği OSB’de her türlü sektörden firma çalışmaktadır. Karma OSB olarak 18 sektörden firma faaliyet gösteriyor. Bölgenin sanayi gelişimine önemli bir ivme kazandırılmaktadır. Üniversite ve sanayi işbirliğinin olumlu sonuçlarını almaktayız. AR-GE faaliyetine katılan 8 firmadan 3’ü OSB’de bulunuyor.”

Bireysel Emeklilikte amaç: Bireysel Emeklilik konusunda tüm paydaşların harekete geçirilmesi, farkındalığı arttırmak, eksiklerin tespiti ve giderilmesi, otomatik katılım sürecinin daha etkin, sağlıklı ve verimli işlemesi, tasarruf ve yatırımlar konusunda gelecek vizyonu oluşturmaktır.

 Duyurularımızdan ilk siz Haberdar olun

İletişim Bilgilerimiz

session("fb")="1" kd.Movenext Loop End If kd.Close end if %>