Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

Vali Atay TSO'yu ziyaret etti
Haberler

Vali Atay TSO'yu ziyaret etti

mesleki kuruluşların ve sivil toplum kuruluşlarının ilin ekonomisinde ve işleyişinde önemli yere sahip olduğuna değinerek,

Düzce Valisi Cevdet Atay, kamu kurumları ve mesleki kuruluşları ziyaretleri kapsamında Düzce TSO’yu ziyaret etti. Ziyarette Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri hazır bulundu. Toplantının açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, odanın kısa tanıtımını yaptı. Dertli, OSB’ler, istihdam rakamları, oda istatistikleri ve genel durum değerlendirmesi yaptığı konuşmasında, odanın Ar-Ge çalışmalarından da söz etti.

Ahmet Dertli’nin ardından konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, 2018 yılından  bu yana gerçekleştirilen faaliyetler hakkında Vali Cevdet Atay’a bilgiler aktardı. Şahin konuşmasında özetle şu görüşlere yer verdi: “Düzce ticaret ve sanayi odası, göreve geldiğimizde TOBB akreditasyon değerlendirme sisteminde c sınıfında yer alıyordu. Atmış olduğumuz adımlar ve kararlılığımız sayesinde 2 yıllık yoğun çalışmalar sonucunda Türkiye’de ilk olarak c sınıfından a sınıfına geçen oda olduk. Akreditasyon değerlendirme sisteminde Türkiye’deki ilk 16 oda arasında yer alıyoruz.”

Konuşmaların ardından kürsüye çıkan Düzce Valisi Cevdet Atay, mesleki kuruluşların ve sivil toplum kuruluşlarının ilin ekonomisinde ve işleyişinde önemli yere sahip olduğuna değinerek, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile ortaklaşa birçok güzel işe imza atacaklarına inandıklarını söyledi.

 

 



Duyurularımızdan ilk siz Haberdar olun

İletişim Bilgilerimiz