Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

Siber kariyer için  uzmanlar yetişecek
Haberler

Siber kariyer için uzmanlar yetişecek

Program için başvurular 13 Eylül’de sona eriyor.

Siber güvenlik alanında kariyer yapmak isteyen mezun öğrencilerin katılacağı Siber Kariyer Sertifika Programı 5-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Program için başvurular 13 Eylül’de sona eriyor.

Siber güvenlik alanında kariyer yapmak isteyen mezun öğrencilerin katılacağı programda 3 hafta boyunca alanında uzman eğitmenler tarafından, bilgi güvenliğine giriş, Linux İşletim Sistemi temelleri, temel ağ güvenliği, web uygulama güvenliği, siber tehdit istihbaratı, zararlı yazılım analizi, uygulamalı sızma testi, machine hacking, threat hunting ve bilgisayar adli analizi eğitimleri verilecek. Eğitimlerin yanı sıra program boyunca düzenlenecek CTF’ler ve çeşitli yarışmalarla öğrencilerin teknik kabiliyetleri ölçülecek.

3 haftalık programda, uzman isimlerden mentorluk da alacak öğrenciler, program sonunda küme üyesi firmalarda iş ve staj imkanları yakalama fırsatı kazanacak.

Son başvuru tarihi 13 Eylül olan programa, online yazılı sınav, online CTF ve online mülakat aşamalarını geçen 20 kişi kabul edilecek. Programa ilişkin detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyenlerin www.siberkariyer.online web sitesini ziyaret etmesi gerekiyor.

 

 Duyurularımızdan ilk siz Haberdar olun

İletişim Bilgilerimiz