Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

OSB'de MARKA destekli proje
Haberler

OSB'de MARKA destekli proje

İhracat Odaklı İnovasyon Ekosistemi Geliştirilmesi adlı projemizin ilk toplantısı Düzce Organize Sanayi Bölgesi (DOSB) ‘nde gerçekleştirildi.

Düzce Organize Sanayi Bölgesi (DOSB)  ve  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında başvurulan ve MARKA tarafından desteklenen İhracat Odaklı İnovasyon Ekosistemi Geliştirilmesi adlı projemizin ilk toplantısı Düzce Organize Sanayi Bölgesi (DOSB) ‘nde gerçekleştirildi.

Toplantıya Düzce Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim YİRMİBEŞOĞLU, Organize Sanayi Bölge Müdürü Aylin ÖZDEMİR, MARKA Düzce İl Koordinatörü İbrahim PEHLİVAN, Düzce Teknopark Genel Müdürü Özkan ŞAHİN, Düzce TTO Üniversite-Sanayi İş Birliği Birim Sorumlusu M. Yasin GÖK ve  MARKA’nın projenin hayata geçirilmesinde görevlendirdiği İ-Global Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucu ortakları Doç. Dr. M. Şahin GÖK, Öğr. Gör. Erşan CİĞERİM ve proje yürütülmesinde Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Hakan KİTAPÇI katıldı.

TSO ve OSB ortaklaşmasıyla inovasyon ekosisteminin oluşturulmasına ve sürdürülebilir bir yapının tesis edilmesine de katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Kısa vadede oluşturulacak inovasyon ekosistemi ile ihracat odaklı analiz çalışmalarının, orta-uzun vadede çarpan etkisi yüksek uluslararası pazarlara açılma vizyon ve stratejilerinin hayata geçirilmesi de projenin önemli bir diğer çıktısı mahiyetindedir.Duyurularımızdan ilk siz Haberdar olun

İletişim Bilgilerimiz