Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

Ekonomiye katkı veriyorlar
Haberler

Ekonomiye katkı veriyorlar

OSB’lerimiz sayesinde de Düzce’de planlı ve düzenli sanayi gelişmektedir.

Düzce Valisi Cevdet Atay, il sınırları içinde faaliyette bulunan fabrikaları geziyor. Vali Atay, fabrika gezi kapsamında sektörde önemli firmalardan olan Bilsan Ağaç Kaplama fabrikasını ziyaret etti. Vali Cevdet Atay’a Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin eşlik etti.

Fabrikanın üretim sahasında incelemeler yapan Vali Atay’a fabrika sahibi İbrahim Bilir üretim işlemleri hakkında bilgi verdi. Bilir, ağaç kaplamaya yönelik her işlemi anlattı ve ‘ Masif ağaç kaplama mobilya ve kapı imalatında kullanılır. Ayrıca dekorasyon ve doğal görümlü tüm ahşap yüzeylere uygulanmaktadır. Tamamen doğal bir üründür’ dedi.

Gezi hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Vali Atay, üretimde bulunan her fabrikanın istihdam oluşturduğuna değindi ve şu görüşlere yer verdi: “ Düzce turizmden, tarıma, ekonomi ve eğitime kadar her alanda gelişmektedir. Ekonominin lokomotif gücü de üretimde bulunan, istihdam yaratan ve katma değer oluşturan fabrikalarımızdır. Her geçen yıl ihracatta dereceye giren firmalara Düzce’deki fabrikalarımız eklenmektedir. OSB’lerimiz sayesinde de Düzce’de planlı ve düzenli sanayi gelişmektedir.”Duyurularımızdan ilk siz Haberdar olun

İletişim Bilgilerimiz