Düzce Organize Sanayi Bölgesi

Haberler

DÜ Sektör Temsilcilerine Teşekkür Etti
Haberler

DÜ Sektör Temsilcilerine Teşekkür Etti

Program sektör temsilcilerine teşekkür belgelerinin takdim edilmesinin ardından,

Düzce Üniversitesi İşletme Fakültesi, çeşitli alanlarda üretim ve çalışmalar yürüten sektör temsilcilerine, Üniversiteye ve öğrencilere sağladıkları katkılardan dolayı “Sektör Üniversite İşbirliği Belge Takdim Töreni” düzenleyerek teşekkür etti.

Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa; İşletme Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Faruk Kerem Şentürk, Doç. Dr. Yunus Emre Taşgit, sektör temsilcileri, öğretim üyeleri ve öğrenciler katılım sağladı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Dr. Öğr. Üyesi Faruk Kerem Şentürk, Üniversiteyle iş birliği içerisinde olan sektör temsilcilerine ve işverenlere teşekkür ederek bundan sonra da birlikte çalışmalar yürüteceklerini ifade etti. Ortaklaşa yapılan iş birlikteliklerin önemine de değinen Şentürk, bu etkinliklerde öğrencilerin sektörü tanıma fırsatı yakaladıklarını söyledi.

Konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Doç. Dr. Yunus Emre Taşgit ise; sektörün ihtiyaçlarını bilme adına böyle bir program düzenlediklerini dile getirdi. Gerçekleştirilen iş birliği sürecinin,öğrencilere sektörü yakından tanıma fırsatı sunduğunu ve eleştirel düşünme yöntemini benimsemeleri konusunda yararlı olduğunu ifade eden Yunus Emre Taşgit, kendilerine bu fırsatı veren sektör uygulayıcılarına teşekkür etti.

Program sektör temsilcilerine teşekkür belgelerinin takdim edilmesinin ardından, birliktehatıra fotoğraf çekimi ile son buldu

 Duyurularımızdan ilk siz Haberdar olun

İletişim Bilgilerimiz